הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

חשש לחייה של בת 24 שבעלה חשוד בחטיפתה
תושב לוד חשוד בחטיפת אשתו, ולנטינה דומבייב, וחברתה ביום שישי האחרון. בעוד החברה הצליחה להימלט ולהזעיק את השוטרים, האישה, עדיין נעדרת והחשש לחייה גובר. המשטרה מעריכה כי הרקע למעשה הוא סכסוך בין בני הזוג, ומבקשת את עזרת הציבור בחיפושים אחריה.
8/07/2007


הפרשה החלה בשעות הצהריים של יום שישי, אז קבע הגבר, בן מיעוטים כבן 30 מלוד, להיפגש עם אשתו, יהודייה בת 24, סמוך לחולון כדי לפתור את הסכסוך המתמשך ביניהם. כשהגיעו השניים למקום המפגש התברר כי האישה הגיעה עם חברתה והגבר עם אדם נוסף. בשלב מסוים הוא כפת, על פי החשד, את החברה והכניס אותה לתא המטען של רכבו. לאישה הוא הורה באיומים להיכנס לרכב, והחל בנסיעה בנתיבי איילון לכיוון אשדוד.

קצת אחרי חצות התקבל דיווח במוקד משטרת קריית גת מצד זוג קשישים, שסיפרו כי סמוך לניר בנים מצאו צעירה מרמלה, בשנות ה-20 לחייה, כשהיא כפותה וחבולה. השוטרים שהגיעו למקום שמעו ממנה שהצליחה להימלט מידיו של בעלה של חברתה, שניסה לטענתה לחטוף אותן. מאוחר יותר היא נשלחה לטיפול רפואי בבית החולים ברזילי באשקלון ושוחררה לביתה.

חקירת הפרשיה הועברה ליחידה המרכזית במרחב לכיש בפיקודו של ראש מחלק תשאול, רפ"ק שמעון פורטל, שם גבר החשש לחייה של האישה, וביום שבת המשיכו במשטרה בחיפושים אחר הגבר. היום בשעות הבוקר, לאחר שהועברה החקירה לטיפולה של משטרת מחוז תל-אביב, הוא אותר על ידי שוטרי המחוז, אך אינו משתף פעולה עם חוקריו, וכעת מנסים לאתר את האישה. "זה מקרה על רקע רומנטי, מקרה ברור של אלימות במשפחה", אומרים במשטרה, ומבקשים את עזרת הציבור בחיפושים אחריה.

לכתבה המקורית לחצו כאן

 

 

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100