הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

חוברות מיסיונריות המופצות בדיוור ישיר בעיר מודיעין מגדפות את הכנסייה
האפיפיור מככב בחוברות קומיקס מיסיונריות כאשר הוא משחק תפקיד של התגלמות הרוע בעולם הזה
19/08/2007
שער חוברת ההטפה המיסיונרית שהופצה במודיעין


האם היהודים המשיחיים חושבים כי הסתה בוטה וגידופים נגד הכנסייה הקתולית ימשכו יהודים להאמין באמונתם המפוקפקת? מסתבר שכן....

חוברות המתבססת על פרשנותם העגומה של היהודים המשיחיים לספר ההתגלות (או חזון יוחנן) החותם את ספרי הברית החדשה חולקו בשבוע שעבר במודיעין. בחוברות מוסבר כי תתרחש צרה גדולה בעולם.  בתחילתה ירכבו ארבע פרשים ברחבי העולם כשהם מביאים מלחמות, בצורת ומוות - אחת הדמויות אינה אלא האפיפיור בכבודו ובעצמו.

לאחר מכן הדמות המצוירת המזכירה את האפיפיור הקודם, יוחנן פאולוס השני, העונד בצווארו צלב מהופך, ומופיע עם המספר 666 על מצחו והוא מצווה על העולם לקבל את 'תו החיה', דהיינו את אותו מספר המזוהה עם השטן, שללא סימן זה לא יוכל איש לקנות או למכור דבר. לאחר השתלטות הוותיקן על העולם, מצויירת השמדתו והשלכתו של  האפיפיור לאש הנצחית של הגהינום. והכל מבוסס כביכול על פסוקי הברית החדשה.

בעיר מודיעין הרוחות סוערות. התושבים טוענים כי אנשי הקהילה המשיחית "קהילת ירושלים" המנוהלת כידוע על ידי המומר מנו קלישר, הפיצו בתיבות הדואר בשבועות  האחרונים חוברות הטפה מיסיונריות. החוברות, כתובות בעברית ומלוות באיורי קומיקס תחת השם ''הנה הוא בא''. החוברות הופצו ברחבי העיר ובשבוע האחרון התמקדה החלוקה בשכונת בוכמן בעיר שם הן עוררו כעס רב. "הילדים הקטנים נמצאים בחופשה ואני לא מעוניינת לחשוף אותם לזה'' אמרה תושבת השכונה לעיתונות המקומית. תושב אחר סיפר כי ראה את ילדיו ושכניו משתעשעים עם החוברות, מציירים ומדביקים בהם. בתחילה לא חשד כלל כי החוברות ה"תמימות" המחולקות בתיבת הדואר הפרטית שלו הינם למעשה חומר הטפה מיסיונרי לכל דבר."לא חסרים אנשים תמימים שיתפתו להבלים הללו" אומרים בעיר.

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100