הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

ניצול מיסיונרי מזעזע של המצב בשדרות מוכת הקסאמים
תושבי הארץ שבאו ביום שישי לחזק את העיר שדרות המותקפת בטילים, הזדעזעו לגלות כי לא רק איום החמאס מרחף על אנשי שדרות, אלא גם איום כת בדלנית המנצלת את מצבם הנפשי של התושבים.
24/02/2008
מיסיונרים רדו מאיתנו... (אילוסטרציה)

 

בימי שישי האחרונים, מגיעים אנשים רבים מכל חלקי הארץ לערוך את קניותיהם בעיר הדרומית שדרות, ובכך מחזקים את תושבי הסובלים מן ההפגזות נפשית, גופנית וכלכלית. מסתבר, כי ביום שישי האחרון, היה מי שדאג שתושבי שדרות ייפגעו גם רוחנית. 

בתקופה האחרונה מיסיונרים מכת 'היהודים המשיחיים', קופצים כשוחרי טרף על ההזדמנות בה נמצאים תושבים רבים במצב נפשי וכלכלי קשה, ומנסים לנצל זאת למטרותיהם הנבזות. ביום שישי האחרון, בעת בה המה המרכז המסחרי בשדרות באנשים רבים שהגיעו לתמוך בתושבי העיר, ניצבו במקום  אנשי כת 'היהודים המשיחיים' והחלו לחלק חומרי תעמולה מיסיונרית לתושבי המקום ואורחיהם הרבים...

תלמידי ישיבת ההסדר 'לפיד בשדרות' שראו את מעשי השחיתות בהם מנצלים המיסיונרים השפלים את המצוקה הקשה, החליטו לצאת לפעולה ובהדרכת המחלקה למאבק במיסיון של ארגון יד לאחים, חשפו את  פניהם האמיתיים של מחלקי הפלאיירים המיסיונרים.

יחד עם המבקרים מכל הארץ, סילקו תושבי שדרות את המיסיונרים והביעו זעזוע על כך שכת היהודים המשיחיים מסבה להם נזק רב בנוסף על זה הקיים כבר בשל הההפגזות הקשות.

 

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100