הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

יד לאחים מציג: מסכות ולא בגלל פורים
4/03/2008
חלק מהמפגינים (הגדל)


כבר זמן רב שפעולותיהם ההרסניות של הכתות השונות לא נותנות מנוחה לארז, פעיל יד לאחים. ארז, שהינו מיסיונר בעברו, גילה את השקר והסכנה הטמונה בכתות, עזב את עולמו הקודם, ולאחר שלמד תואר ראשון העוסק בשליטה המוחית בכתות המסוכנות,  עבר לשורות הפעילים במחלקה למאבק במיסיון.

 

השבוע, החליט ארז בדרך מקורית למחות על הסכנה שבהצטרפות לכתות. ביום רביעי האחרון, כאשר קיימו עשרות פעילי המחלקה למאבק במיסיון, הפגנת מחאה מול בית כת עדי ה' בראשון לציון, יצאה היוזמה לדרך. בהפגנה נשאו הפעילים שלטים המסבירים כי המיסיון גרוע מן החמאס, וכי מעבר לסכנה הרוחנית בהצטרפות לכתות, קיימת אף סכנה נפשית. על פניהם חבשו הפעילים מסיכות לבנות ריקות מצבע או כיתוב כלשהו. יוזמת המסכות של ארז באה לומר כי כל המצטרף לכתות, מאבד את זהותו העצמית והיהודית, ושליטת הכת עליו תגרום לו להפוך לאדם חסר זהות, ונטול פנים ורצונות משלו.

 

הפגנת המסכות גרמה להתעניינות רבה בקרב תושבי ראשון לציון שהתאספו במקום וביקשו מפעילי יד לאחים להרחיב את הסבריהם בנושא זה של הסכנה בהתחברות לכתות.

 

ההפגנה שהתקיימה באישור המשטרה גררה התעניינות אפילו אצל כוחות המשטרה שאבטחו את עצרת המחאה, ולאחר ששמעו על סכנת ההשתעבדות ואיבוד הזהות, אמרו כי אינם מבינים מדוע שלטונות ישראל אינם עוצרים את האסון בקיומם של כתות מסוכנות אלו.

 

ביד לאחים אומרים כי "הצלחת המבצע הייתה אדירה ואנשים רבים שנמשכו למקום בשל המסכות, נבהלו לשמוע עד כמה גדולה הסכנה שבהתחברות לכתות, עד כדי השתעבדות השוללת מחברי הכת את זהותם האישית"

 

 

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100