דבר המייסד והיו"ר, הרב ליפשיץ זצ"ל

ללבות את האש היהודית!

ארגון פעילים "יד לאחים" חרט על דגלו כבר מאז היווסדו, כי אין לוותר על אף יהודי. כל יהודי באשר הוא, הינו נצר לאבות האומה: אברהם, יצחק ויעקב.
בכל יהודי, פועמת נפש יהודית אשר לעתים יש לגלותה, ללבות את אישה. כדי ליישם מטרה נשגבה זו שלא לוותר על אף נפש יהודית, עוסק "יד לאחים" במכלול רב של פעילויות: הצלה מציפורני המיסיון, חילוץ נפשות יהודיות מטמיעה, הכוונה חינוכית של ילדי מצוקה וקליטה רוחנית. באתר זה, בחרנו להתמקד בשני נושאים עיקריים: ההצלה מטמיעה והמאבק במיסיון. למרבה הצער, התופעה של לכידת בנות יהודיות בכפרים ערביים צוברת תאוצה מסוכנת, ומאידך, ארגוני המיסיון נועצים ציפורניהם בין יהודים בני כל הגילאים, ותיקים כעולים, בכל רחבי הארץ.
בשנים האחרונות עוסקים המיסיונרים בפעילות מתוחכמת של מסעות אהדה והתרמה ליהודים בישראל, שמאחוריהם מסתתרת כוונה נפשעת ברורה – להעביר יהודים על דתם לנצרות.
לצד ההתראה וחובת הזהירות, חייבת לבוא גם זעקה: ייפסק אובדן הנפשות היומיומי מעם ישראל! בנות יהודיות אינן הפקר ולא תשתעבדנה לבני עם נכר. תיפסק לאלתר הפעילות המיסיונרית בארצנו. ובד בד יש לחוקק חוק שיביא לעצירת ובלימת ציד הנפשות המיסיונרי.
"יד לאחים" ערוך ומוכן לעמוד לימין כל יהודי המצוי בסכנת אבדן וניתוק מעם ישראל, ויחד עם זאת ישמח להרחיב את מעגלי העוסקים בעבודת ההצלה והמסייעים לעבודת ההצלה באון והון.

הרב שלום דב ליפשיץ
יו"ר

 

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל

דילוג לתוכן