אחמד בן שרה – עכשיו זה רשמי

בנתונים רשמיים שפרסמה בשבוע האחרון הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ניתן אישור לסלוגן המוכר של יד לאחים "אחמד בן שרה". הנתונים מדברים על לא פחות מ-45 ילדים יהודיים שנולדו בשנה האחרונה לאם יהודיה ואב ערבי שנקראו מוחמד, 11 ילדים יהודיים נוספים נקראו בשם אחמד, 6 ילדים בשם הערבי עבד, ועוד. כמו כן מופיעה בנתונים רשימה ארוכה של ילדות יהודיות שקיבלו שמות ערביים.

ביד לאחים לא הופתעו מהנתונים הקשים של הלמ"ס ואומרים כי זה רק קצה הקרחון של תופעה מזעזעת זו וכי הנתונים הללו אינם כוללים עוד אלפי ילדים יהודיים נוספים שנקראים בשמות ערביים אך רשומים כמוסלמים. ילדים אלו נולדו למאות רבות של נשים יהודיות שהתאסלמו בשנים האחרונות וביקשו ממשרד הפנים להירשם כמוסלמיות.

בארגון מתריעים כי מדובר בקריאת השכמה למי שעוד לא התעורר. "יש נשים שמתאסלמות וילדים יהודים שגדלים כמוסלמים, יש פעולות מיסיון ואנו קוראים לציבור להצטרף ליד לאחים בהצלה מהתבוללות ובשימור זהות העם היהודי". בד בבד פונים במחלקה להצלה מטמיעה והתבוללות של הארגון לבנות, לאימהות ולכל סביבתן הקרובה של בנות בקשרים מעורבים: "הרבה פעמים הבנות אינן מוכנות לשמוע, אבל הדברים מחלחלים. אל תתייאשו ועזרו לבנות להבין מהן ההשלכות העתידיות הקשות, למעשים שהיום הן עושות בלי מחשבה"…

עוד מבקשים לציין ביד לאחים כי חילוץ של אישה יהודייה וילדיה הוא רק ההתחלה ובהמשך הם זקוקים לדירת מסתור, מחיה וכלכלה, עובדת סוציאלית, עזרה פסיכולוגית, עורכי דין שיאבקו על גורל הילדים בבתי המשפט כדי שיישארו בחזקת האם ויגדלו כיהודים. כל זה, אומרים ביד לאחים, מסתכם בעלויות כספיות גבוהות מאוד.

לתרומות לחצו כאן