בייצור מיוחד לשמירה והצלה: 'יד לאחים' מחלק עשרות אלפי קופות צדקה אישיות לחיילים

31/01/2024
נרתיק הצדקה

יוזמה מבורכת וייחודית מטעם ארגון הפעילים יד לאחים הביאה לחלוקה שנערכת בימים אלו של עשרות אלפי קופות צדקה אישיות לחיילי צה"ל ואנשי כוחות הבטחון, כדי שזכות מצוות הצדקה תגן עליהם ותשמרם.

בארגון, שאנשי 'מחלקת הביטחון' שלו נעזרים באנשי כוחות הביטחון לחילוץ נשים וילדים מכפרים ערביים, ושלא מעט מאנשיו גויסו בימים אלו ונמצאים בחזית, חשבו על מוצר ייחודי שאינו בנמצא ושיוכל ללוות את החיילים ולהוות עבורם עניין סגולי לשמירה והצלה. במסגרת זו יזמה מחלקת הפרויקטים של יד לאחים ייצור מיוחד של "פאוץ'" – מעין ארנק מיוחד בצבעי הצבא ועם אבזם מיוחד לתלייה במכנס שבו ישנם 2 כיסים, האחד למטבעות לצדקה והשני שישמש כקופת צדקה שבה ישימו את המטבעות, כשכל חייל יכול לתרום את הצדקה לכל גוף או נזקק הקרובים לליבו.

"רצינו לעשות משהו בר קיימא שיישאר לזמן רב ושיחזיק מעמד בקרבות, וזאת כדי שבזכות המצווה יתקיים בהם "'צדקה תציל ממוות'" אומרים בארגון.

עד כה חולקו אלפי קופות לחיילים המוצבים בעזה ובסמוך אליה ואלפים נוספים לחיילים ואנשי כוחות הביטחון המוצבים בצפון הארץ, בגבול עם לבנון. ביד לאחים מציינים בסיפוק כי היוזמה המיוחדת התקבלה בברכה והקופות "נחטפו" בכל מקום אליהן הגיעו. "החיילים שקיבלו את הקופות מיהרו לתלות אותם על המכנסיים באמצעות האבזם המיוחד ואנו תפילה כי הצדקה תגן עליהם מכל צרה ומצוקה" אמרו בארגון. משרתים בצבא ורוצים לחלק ביחידה שלכם? פנו אלינו בוואטסאפ או דרך האתר בטופס צור קשר או בטלפון יד לאחים 9234*

החלוקה בבסיס

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל