הופיע עלון נוסף של 'חילוץ והצלה' מבית יד לאחים

אגף ההוצאה לאור של יד לאחים הדפיס השבוע עלון מרתק נוסף מהסדרה של עלוני 'חילוץ והצלה' הכולל לקט חדשות אחרונות מהשטח של פעילות יד לאחים.

בתחילת העלון מופיעים טורים שנכתבו במיוחד למהדורה זו ע"י הגאון הרב אריה שטרן שליט"א – רבה הראשי של ירושלים ושל הגאון הרב שמואל אליהו שליט"א – רבה הראשי של צפת.

בעלון ניתן לקרוא על סיפורה הנוגע ללב של מזל, בת למשפחה קשת יום שנקלעה לקשר עם ערבי ורק כפסע הפריד בינה לבין ההתאסלמות בבית דין שרעי. מרגש לקרוא את המשכו וסיומו המפתיע של הסיפור. לצד זאת מופיע סיפור מרתק על מעגל שנסגר בחגיגת בר מצווה שנערכה בחודש האחרון לתאומים בנים לאם יהודייה ואב ערבי.

טור מיוחד של עובדת סוציאלית של יד לאחים מספר על שאלה מעניינת ומרגשת שקיבלה העו"סית טרם כניסת השבת מאשה יהודייה שכלואה בכפר ערבי אי שם מחוץ למדינת ישראל.

העלון מספק הצצה מרתקת לפרויקט החונכות ההולך וגדל של יד לאחים. חמש חונכות מדן ועד אילת חושפות בו לראשונה אפיזודות מעניינות שהתרחשו עם הילדים שהן מלוות.

זרקור מיוחד מופנה לפרסומים האחרונים של המיסיונרים שמצביעים על הלחץ בו הם נתונים בשל פעילות השטח האינטנסיבית של יד לאחים. הלחץ שגבר עם הוצאת הגיליון התיאולוגי 'מחפשים' – המופנה כחומר הסברה לאנשיהם.

'חילוץ והצלה' יחולק השבוע (פרשת ויחי) בכל בתי הכנסת בארץ יחד עם עלוני השבת.

לצפייה בעלון לחצו כאן