'היהודים המשיחיים' הקימו בניין ענק בלב תל אביב

בעיצומו של יום שבת קודש האחרון, התקיים בגני התערוכה בתל אביב אירוע מיסיונרי רב משתתפים ובמרכזו הוטבלו עשרה יהודים, מכל רחבי הארץ, לנצרות. הפרטים המלאים אודות האירוע המצמרר נודעו לארגון הפעילים יד לאחים אשר שב ורענן את הקריאה החוזרת והנשנית לכל היראים לדבר ה' להדיר את רגליהם מהמקום כל עוד הוא משמש במה לאירועי הטבלה של ציידי הנפשות המבקשים להכחיד כל שארית וזכר מעם ישראל רח"ל.

בבוקר יום שלישי השבוע הזדרזה הנהלת גני התערוכה לשגר תגובה משפטית לארגון יד לאחים, לפיה אין ביכולתה למנוע אירועים כאלו בתחומה.

בתוך כך: ארגון יד לאחים פרסם השבוע את הפרטים המלאים על הבניין בן תשע הקומות (שש קומות מעל פני הקרקע ושלוש קומות מרתף נוספות) שבנייתו הושלמה בימים אלו, על-ידי המיסיונר יעקב דמקני בלב תל אביב. ליד לאחים נודע כי הבניין המפואר, ברחוב נס ציונה 7 בתל אביב, על חוף הים, עתיד לשמש כמקום אכסניה ומוקד פעילות למאות מיסיונרים שמובאים ארצה על-ידי היהודים המשיחיים בראשות דמקני לפעילות שוטפת בהטפה ופעולות שמד ברחבי הארץ.

ביד לאחים מצביעים על הקמת הבניין כעל עליית מדרגה חמורה ביותר. כאשר המיסיונר דמקני ממסד את פעילות המיסיונרים שהוא מייבא ארצה, באמצעות הקמת משכן רב מימדים שיבסס וירחיב את הפעילות. באגף להצלה ממיסיון הסבו את תשומת הלב לכך שהבניין הוקם דווקא בסמיכות לחוף הים על מנת להפוך את ההטבלות, שהיהודים המשיחיים מקפידים לבצע בחוף הים, לקלות ונגישות יותר.

יו"ר יד לאחים, הרה"ג רבי שלום דב ליפשיץ שליט"א, אמר בהתייחסו להטבלה ברוב עם בעיצומה של השבת האחרונה ולהקמתו המזעזעת של הבניין המיסיונרי: "מה עוד צריך לקרות כדי שתיפקחנה עיני כל אלו שיכולים להביא לחקיקת חוק המיסיון שיבלום, אחת ולתמיד, את המרת הדת הסיטונית והנפשעת, בחסות מערכת החוק והמשפט ובאין פוצה פה ומצפצף. עם ישראל החרד לשמירת פך השמן הטהור חייב לעשות הכול על מנת להקיא מתוכו את היוונים והמתייוונים בני זמננו, ציידי הנפשות ומרשיעי הברית, כי אם לא עכשיו אימתי", הטעים הגרש"ב ליפשיץ.