המיסיונרים מזמינים את המון העם לחגיגת פסח

כאילו לא די בכל מסכת ההטעיה של המיסיונרים כלפי המון העם שאינו יודע להבחין בין תכלת לקלא אילן, יצאו השנה המיסיונרים במיזם מחפיר של "סדרי פסח ציבוריים", שאינם מיועדים אלא להטפה מיסיונרית בכסות ה"הגדה" "וסעודה כשרה לפסח", רח"ל.

בכרוזים שמפרסמים המיסיונרים מופיע הכיתוב  שלא אמור להעניק מקום לספקות: "חגיגת הפסח הכוללת שירים, קטעי קריאה מההגדה ומכתבי הקודש וסעודה – כשרה לפסח כמובן!". כאן באה שורת המחץ הבולטת שהמיסיונרים נוהגים לחדד אותה שוב ושוב בפרסומיהם: "כניסה חופשית – ללא תשלום!".

ביד לאחים מגיבים על הדברים בחומרה רבה ואומרים כי שוב באה לידי ביטוי הקלות הבלתי נתפסת שבחסותה מרשים המיסיונרים לעצמם לעשות ככל העולה על רוחם, לרבות זריית חול בעיני ציבורים שלמים, בדרך להגשמת יעדם הנלוז להעביר יהודים על דתם.

לצד פעולות הנגד שבהן נוקט יד לאחים בעצם ימים אלו, שוקדים ביד לאחים על מערך של סדרים ציבוריים על טהרת הקודש לשורה של קהלי יעד ובהם עולי חבר העמים, ניצולי מיסיון וכן אוכלוסיות פוטנציאליות לנגישות ומגע עם מיסיונרים. הסדרים יתקיימו בשורה של מוקדים בחיפה, בחולון, ברמת גן ובנתניה. כמיטב המסורת של יד לאחים, יקיימו אנשי יד לאחים בימי חול המועד סמינרים על גלגלים, במסגרת מסעות משותפים לקברי צדיקים בהם ישתתפו ניצולי מיסיון ועולים חדשים החשופים לסכנת המיסיון.

ביד לאחים אמרו השבוע כי "ליל הסדר הציבורי המזעזע שעורכים המיסיונרים בשורה של מוקדים, שהראשי שבהם ברחוב יפת ביפו – מזעזע, מחפיר ואינו נותן מנוח. זה רק מוכיח שרובץ על כולנו חוב לחוקק את חוק המיסיון ולשים למעשי אנשיו הנפשעים סוף".

מודעת אזהרה שפירסם יד לאחים בעיתוני תל אביב

 

ההזמנה לליל הסדר המדומה