זעזוע: 15 יהודים הוטבלו לנצרות בחולון בעיצומה של השבת האחרונה

 מידע בדוק ומהימן שהגיע באמצע השבוע שחלף לארגון הפעילים יד לאחים הצביע על כך שביום שישי ואף בעיצומה של שבת קודש האחרונה – פרשת ראה, יתקיים כנס הטפה מיסיונרי המוני שבסופו יערך טקס הטבלה לנצרות. הכנס שנערך ב'בית יד לבנים' בחולון, נערך בהשתתפות למעלה מאלף מחברי הכת ההרסנית והמסוכנת 'עדי ה" שהגיעו בהסעות מאורגנות מכל רחבי הארץ.

ביד לאחים נכנסו מיידית לפעולה. תחילה יידעו את רבני העיר, הגאון רבי אברהם יוסף והגאון רבי יוחנן גוראריה שליט"א. בד בבד פנו ראשי יד לאחים לסגן ראש העיר, הרב חיים זברלו, על מנת להעמידו על חומרת האירוע המתוכנן, תוך ציון העובדה כי מדובר בהפרה בוטה ומקוממת של הסטטוס-קוו השורר בעיר זה שנים ארוכות.

למגינת לב כולם, למרות הכול, התקיים האירוע המביש בבית יד לבנים. בין למעלה מאלף איש באי האירוע נראו בבירור גם ילדים, קשישים ונכים – חתכי האוכלוסייה שהמיסיונרים לא חדלים לחזר אחריהם באובססיביות חסרת מעצורים. עשרות תושבי העיר התאספו במקום למשמרת מחאה ופעילי יד לאחים חילקו לבאי הכנס חומרים החושפים את פניה האמתיות של הכת.

בעקבות חלוקת החומר בסיוע הסברה נכונה וממוקדת של פעילי יד לאחים בריכוזו של הרב בנימין וולקן, עשרות יהודים חזרו על עקבותיהם ונמנעו מלהשתתף באירוע המיסיונרי.

מידע מוצק שהגיע לאחר מכן ליד לאחים העלה כי בבית פרטי סמוך נערכה לאחר סיום הכנס הטבלה של 15 יהודים לנצרות בבריכה.

ביד לאחים הוציאו השבוע מודעות הזועקות מרה על אובדנם של 22 יהודים בשבוע האחרון. 15 שהוטבלו בעקבות הכנס בחולון ועוד 7 בנות ישראל שהתאסלמו באותו שבוע בבתי דין שרעיים.

את המודעה חותמת הקריאה: "עוד מהדהדת באוזנינו זעקה גדולה ומרה מקרב ליבו של יו"ר יד לאחים הבלתי נשכח הג"ר שלום בער ליפשיץ זצ"ל, אשר בימים אלו ימלאו שלוש שנים לפטירתו, כי יוחק חוק חד-משמעי אשר ימנע את פעילות המיסיון בארץ, היו נא שותפים לקריאת קודש זו. ובד בבד נתאזר יחדיו לפעול למען החדרת תודעת הסכנה של הטמיעה בקרב כל המגזרים היהודיים בארץ, ובמיוחד בין אלו החשופים לתוכניות שונות במשרד החינוך".

בשבוע אחד 22 יהודים פחות. מודעת יד לאחים

הרב חיים זברלו סגרה"ע, נושא דברים במשמרת המחאה