יד לאחים מתריע:המיסיונרים מעלים רף בפעילותם המפוקפקת – חילקו נגן מדיה אלקטרוני עם 'הברית החדשה'

11/11/2014
בלתי ניתן למחיקה. הנגן עם כל תוכן הברית החדשה

לארגון הפעילים יד לאחים נודע לאחרונה על פעילות מיסיונרית יוצאת דופן, שבמסגרתה פשטו המיסיונרים על ריכוזי חיילים, טרמפיאדות ובתחנות רכבת וחילקו לחיילים נגן מדיה אלקטרוני. בנגן צרבו המיסיונרים הקלטה של כל 'הברית החדשה' מבלי יכולת למחוק אותה ובכל פעם שפותחים את הנגן, נשמעת הקלטה של קריין המקריא את 'הברית החדשה'.

בנוסף חילקו המיסיונרים חומר הטפה מיוחד שהפיקו עבור החיילים. החומר מעוצב בצבעי צה"ל ומשולבות בו תמונות של חיילים. חזותו החיצונית נראית כספר סגולה לשמירת והצלת החיילים אולם תוכנו גדוש בחומר מיסיונרי. החוברת קוראת לחיילים להאמין באותו האיש ובה מופיע מספר טלפון של קהילה מיסיונרית הפועלת באופן אקטיבי להמרת דתם של יהודים לנצרות.

מיד כשנודע הדבר ליד לאחים, פשטו על כל אותם מוקדים פעילי יד לאחים, שהזהירו את הציבור הרחב ואת החיילים בפרט מפני החומר ההרסני והמפוקפק, הבהירו את סכנתו וגרמו לכך שהמיסיונרים עצמם נטשו את המקום בבושת פנים, כשהחיילים הודפים אותם מעל פניהם וקוראים לעברם קריאות גנאי. פעילי יד לאחים לא נטשו את המקום עד שאספו את כל החומרים המיסיונריים מידי אלו שהספיקו לקבל אותם מידי המיסיונרים.

ביד לאחים אישרו השבוע את הפרטים ואמרו כי כל עוד לא נחקק בישראל חוק האוסר מכל וכל פעילות מיסיונרית מכל סוג שהוא, ממשיכים המיסיונרים הנהנים מתקציבים בלתי מוגבלים לעשות ככל העולה על רוחם על מנת לפגוע ביהודים תמימים, להוליכם שולל ולהעבירם על דתם רח"ל.

חומר הרסני כספר סגולה. החוברת המיסיונרית שחולקה לחיילים