לשמירה והצלה: בפעם ה-14 ברציפות – רבים נרשמים להגרלת יד לאחים על ספר התורה

12/05/2024

זה כבר הפך למסורת שרבים מצפים לה: בפעם ה-14 ברציפות יערוך יד לאחים בתקופה הקרובה הגרלה על ספר תורה מהודר ומפואר בין כלל השותפים למצוות פדיון שבויים שעורך הארגון, וכמדי שנה מציפים המוני פניות של יהודים מכל רחבי הארץ את מוקד ההרשמה להגרלה. ביד לאחים מציינים כי חלק מהפונים אומרים כי הם רוצים לזכות בספר כדי שיעמוד לזכותם ולזכות בני משפחותיהם לשמירה והצלה, על רקע המצב הביטחוני הקשה.

ביד לאחים אומרים כי נוסף למצווה החשובה של כתיבת ספר תורה, הזוכה יוכל להכניס את ספר התורה בו יזכה לבית הכנסת שלו, לזכותו או לעילוי נשמת יקיריו.

עוד אומרים בארגון כי מי שיצטרף להגרלה עד ליום רביעי כ"ח אייר (5.6 למניינם) יכנס בחינם להגרלת בינתיים משתלמת על פרסים שווים במיוחד כאשר הפרס הראשון יעמוד על סך 120,000 שקלים!

פרסים יקרי ערך נוספים יהיו. 1) חופשה זוגית בפראג – כולל טיסות. 2) ש"ס שוטנשטיין, הסט השלם, המהדורה הגדולה בשווי 7,000 שקלים. 3) שואב-שוטף מבית 'טינקו' (3 זוכים בפרס זה).

ההגרלה הגדולה תיערך בעז"ה בערב חג השבועות, ביום שני ד' בסיון (10.6 למניינם) ומהמוקד הטלפוני נמסר כי למרות הגדלת מספר הקווים של המוקד, הציבור מתבקש להתקשר מוקדם ככל האפשר הן בשל מספר המצטרפים המוגבל והן בשל הלחץ הצפוי בימים הבאים.

כבשנים עברו, במסגרת הזכייה הגדולה בספר תורה, יזכה העולה בגורל גם במימון העלות של מודעות רחוב המבשרות על הכנסת ספר התורה, במימון תהלוכת הכנסת ספר התורה, בסעודת המצווה ואפילו ברכישת בגדי שבת לכל המשפחה לרגל המעמד…

לשאלת רבים: הזוכה יוכל להכניס את ספר התורה לכל מקום שירצה – ובכלל זה כמובן לבסיסי צה"ל או תחנות משטרה. כמו כן, יתאפשר למשפחות של נרצחים להתאגד ולרכוש יחד כמה כרטיסי הגרלה כדי להגדיל את זכייתם ולהכניס ספר תורה משותף.

מי שמחזיק בתרומה בהוראת קבע לפעילות יד לאחים יכנס להגרלה בחינם, אחרי שיזין במערכת יד לאחים את הקוד האישי המיוחד שנשלח בימים אלו לבתי התורמים הקבועים במכתב מיוחד. מי שאינו רשום ורוצה להיכנס להגרלה הנדירה מוזמן לחייג למוקד ההרשמה המיוחד או להיכנס לאתר הארגון.

רוצים גם אתם להצטרף להגרלה ההיסטורית? חייגו 9234* או באתר המיוחד.

 

 

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל