מאות מיסיונרים מכתות נוצריות מתכננים קמפיין מאסיבי ביום העצמאות

עשרות פעילי ומתנדבי יד לאחים בכוננות שיא נוכח פעילות מיסיונרית בכל רחבי הארץ * המיסיונרים החלו בקמפיין נרחב בעשרות ערים ויישובים ורגעי השיא של הקמפיין שלהם יגיעו מחר בשעה שמאות אלפים יצאו לפארקים ולחוצות הערים * יד לאחים בפנייה למשרד הפנים בדרישה לאסור את כניסתם: "המאבק של משרד הפנים במיסיונרים חייב להיות זהה למאבק של משרד הפנים באנשי ה-BDS"

לא פחות מ-250 מיסיונרים מקנדה, ארה"ב, בריטניה, דרום קוריאה ורוסיה מסתובבים בימים אלו ברחבי הארץ במסגרת קמפיין נרחב של הכתות הנוצריות "היהודים המשיחיים" ו"עדי השם". שיא פעילותם יתרחש ביום העצמאות – עם דגש על מאות אלפי האזרחים שיצאו לפרקים ולמקומות הומי אדם.

בינתיים הספיקו המיסיונרים לפשוט על ערים רבות בארץ ובהן: תל אביב, ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות, כפר סבא, לוד, מודיעין, מעלה אדומים, מעלות תרשיחא, כפר אדומים, נצרת עילית, פתח תקווה, רחובות, בני עיי"ש, כרמיאל, זכרון יעקב ועוד.

ביד לאחים אומרים כי במוקד החירום שלהם כבר התקבלו מאות רבות של פניות מאזרחים מודאגים נוכח ההתקפה המיסיונרית וכי מדובר בדפוס קבוע שחוזר על עצמו בשנים האחרונות. "בכל שנה בתקופה זו מגיעים ארצה מיסיונרים רבים במטרה לנצל את הימים האלו לניסיונות להמרת דתם של אזרחים תמימים. פעילות השיא המיסיונרית נערכת בכל שנה ביום העצמאות, תוך ניצול ציני של יציאת המוני אזרחים לחוצות הערים ולפארקים. הפעילים שלנו מגיעים לכל מקום בו פועלים המיסיונרים ומזהירים את העוברים והשבים מפני המפגע המסוכן. אנו גם בכוננות שיא לקראת מחר, ומתכוונים לתגבר את הצוותות בשטח בעשרות מתנדבים נוספים".

ביד לאחים טוענים כי החוצפה של המיסיונרית גדולה שבעתיים נוכח התאריך בו מתרחש מסע הבישור שלהם. "יש בידינו תיעוד ברור של מיסיונרים מכת 'היהודים המשיחיים' משוחחים עם חיילים היום ב'יום הזיכרון', כשהם מנצלים את העובדה שמדובר ביום רגיש עבור החיילים". בתוך כך מציינים כי ראשי הכת המכנה עצמה "עדי השם" הצהירו בסוף שנות השלושים כי הם "מאמינים באידיאלים המאוד נעלים של היטלר" ומאוחר יותר אף כינו את ישראל "ראש הכת של השטן". "הניסיון לפגוע בעם היהודי יחד עם ההיסטוריה של הכת מקוממים במיוחד", טוענים ביד לאחים.

הרב שמואל ליפשיץ, מראשי יד לאחים, מזכיר כי פנה למשרד הפנים לאסור את כניסת המיסיונרים הזרים לארץ. "המיסיונרים הנוצריים מגיעים לכאן במטרה להמיר את דתם של אזרחי ישראל וככאלה הם מהווים סכנה ליסודות החיים היהודים בארץ. הם מטעים את רשויות החוק ומזדהים בפני בקרי הגבולות כתיירים, בעוד שלמעשה הם הגיעו למטרות מיסיון בלבד. המאבק של משרד הפנים בהם חייב להיות זהה למאבק הנחוש והמוצלח באנשי ה-BDS".