עדים להצלה

ארגון פעילים יד לאחים חרט על דגלו כבר מאז היווסדו, כי אין לוותר על אף יהודי. כל יהודי באשר הוא, הינו נצר לאבות האומה: אברהם, יצחק ויעקב.

"אני מכיר אישית עשרות בנות ישראל מבאר שבע והסביבה שניצלו מטמיעה על-ידי יד לאחים. לאחר הצלתן, אנשי יד לאחים דאגו להן וכיום הן מנהלות בתים לתפארת. אני קורא לכל בעל לב יהודי, לתרום לארגון יד לאחים ולעזור בפדיון שבויים"

הרב יהודה דרעי רבה הראשי של באר שבע

"בכל פעם מחדש אני מתרגש לגלות שבכל מה שקשור לפדיון שבויים, פעילי יד לאחים לא נרתעים משום דבר ולא חוסכים כל מאמץ. הייתה לי הזכות להיות להם לעזר במסגרת תפקידי. כל הגורמים שפועלים איתם במקרים קשים ורגישים אלו, מביעים התפעלות לנוכח מסירות זו שאינה יודעת גבולות"

הרב שמעון כהן סגן ראש עיריית אשקלון

"באגף הרווחה בעיריית קרית גת הצטברו עדויות קשות על בנות שנטמעו. פקידות סעד, עובדות סוציאליות וגורמים מקצועיים נוספים, ניצבו משתאים מול המסירות של אנשי יד לאחים. מעבר למלאכת החילוץ המורכבת ופעילות השיקום הרגישה, משקיעים אנשי יד לאחים מאמצים ניכרים למניעת התופעה באמצעות חומרי הסברה, סדנאות והרצאות בבתי ספר. חובה על כולנו להתגייס לעזרתם"

חיים שלום מחזיק תיק הרווחה, עיריית קריית גת

"את אנשי יד לאחים אני פוגש באולמות בתי המשפט, בדיונים שנערכים בדלתיים סגורות, בהם נחרץ גורלם של ילדים יהודים רכים. עד לרגע שבו הופיעו בבתיהם השליחים האלמונים של יד לאחים, הילדים הללו, יהודים לכל דבר, לא ידעו דבר אודות יהדותם. אנשי יד לאחים לא מסתפקים בסיומו המוצלח של המאבק המשפטי, אלא משקיעים סכומי עתק בדירות מסתור בכל רחבי הארץ, במזון, בביגוד, בעזרה פסיכולוגית, על מנת שהילדים הללו יישארו בנים נאמנים לעם היהודי"

משה מורגנשטרן עורך דין מבני ברק

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל