שערורייה: חומר מיסיונרי מופץ בדיוור ישיר בתיבות הדואר בבני ברק

15/04/2013

 

שער החוברת המיסיונרית

לארגון הפעילים יד לאחים זורמות בימים האחרונים תלונות רבות ונזעמות של תושבים רבים בבני ברק לנוכח חוברת מיסיונרית שלמרבה הבושה והשערורייה מופצת היישר לתיבות הדואר על ידי רשות הדואר. החוברת הנושאת את הכותרת הפרובוקטיבית "אסור – מה שהרבנים לא רוצים שתדעו", מכילה חומר הרסני ומפוקפק תוך הסתה ישירה ופוגענית ברבנים וגדולי תורה.

אחד המטלפנים למוקד יד לאחים הזדהה כאב מזועזע שבנו בן העשר עלה עם החוברת ההרסנית הביתה לאחר ששלף אותה מתיבת הדואר.

ההוראה שניתנה לכל הפונים הייתה להשמיד מיידית את החוברת. ביד לאחים לא אמרו די בכך ובימים האחרונים הופצו מנשרים בכל רחבי בני ברק המזהירים את הציבור שלא ליפול למלכודת ולא לנסות להציץ בחוברת ההרסנית, אלא להשמידה לאלתר. המנשרים הנושאים את הכותרת "שמד בבני ברק" מזהירים את הציבור: "בשכונות רבות בעיר הופץ בתיבות הדואר חומר מיסיונרי ע"י הכת המיסיונרית-נוצרית 'היהודים המשיחיים'. זאת מלכודת! מטרתם האמיתית: העברת יהודים לנצרות. במידה ומגיע לידכם חומר מיסיונרי זה -–יש להשמידו מיידית!". 

ביד לאחים אמרו השבוע כי המיסיונרים הוכיחו שוב כי לעזות מצחם וחוצפתם אין גבולות, כאשר סימנו עתה את העיר בני ברק כיעד חדש במסע השמד המיסיונרי האגרסיבי הנעשה על ידם ברחבי הארץ. "המטרה הפעם ברורה ביותר: לחדור לתוככי בתי תושבים בעיר החרדית". ביד לאחים הבהירו כי ימשיכו לעמוד על המשמר, בכל הכלים הלגיטימיים, על מנת שלא לתת דריסת כף רגל למיסיונרים, לא בבני ברק ולא בכל מקום שהוא. "זוהי דוגמא נוספת לנחיצות העליונה בחקיקת חוק משמעותי כנגד פעילות המיסיון בארץ המנסה לכלות, חלילה, כל חלקה טובה." הדגישו ב"יד לאחים".