ארגונים זרים בוחשים בקרב חיילי צה"ל" – נחשפה פעילות מיסיונרית להמרת דתם של חיילים

14/12/2023

זה נעשה בהיחבא ומתוך ניסיון שלא למשוך תשומת לב, אבל ארגונים מיסיונריים בינלאומיים המופעלים בישראל בידי כנסיות זרות פועלים בימים אלו כדי להמיר את דתם של אנשי כוחות הביטחון ופליטים מהדרום ומהצפון לנצרות, תוך שהם מנצלים את המצב הרגיש ועוטפים את ההטפה במסווה של עזרה הומינטרית.

במסגרת עבודה מקיפה מציג בימים אלו אגף המחקר ב'מחלקה להצלה ממסיון' ביד לאחים נתונים מדהימים על התופעה. לפי הנתונים, ארגון 'יהודים למען יש"ו' הממוקם בארה"ב הגדיל למשל משמעותית את פעילותו וגייס מאות מתנדבים לצורך פעילות מיסיונרית שנעטפת בפעילות הומניטרית תמימה, כדרכם של המיסיונרים.

בסרטון וידאו פנימי כותב דיוויד בריקנר, גוי העומד בראש ארגון ההטפה: "זו שעת משבר אבל אנחנו מושיטים יד גם עם המסר של הבשורה וגם עם צרכים מעשיים מאוד… הצוות שלנו מונה למעלה מ-50 עובדים וגוייסו 200 מתנדבים בשטח ישראל. אנו מספקים 5,000 חבילות מדי שבוע לחיילים ולמשפחות עקורות …אנחנו משרתים גם 2,000 ארוחות ביום למפונים ואנחנו משרתים את ישראל בתקופת טראומה עם התקווה של הבשורה (הנוצרית)…"

 

פעילות מיסיונרית דומה נעשתה בידי הארגון המיסיונרי האמריקאי 'השירות של קורט לנדרי'.במסגרת זו אדם בעל חזות דתית, בעל כיפה וציצית שהציג עצמו כנדיב אמריקאי הגיע לנקודת ריכוז של חיילים, חילק אוכל וספר ביוגרפי וביקש מהם להצטלם עם הספר כדי שיוכלו לקבל "עוד הרבה תרומות ודברים טובים בשבילכם". החיילים שעילעלו מאוחר יותר בספר גילו לחרדתם כי הביוגפריה אינה אלא ספר הטפה לנצרות המלא בדברי הסתה כנגד היהדות, והוא מזמין את הקוראים לקבל עליהם את 'אותו האיש'.

פעילות ישירה נוספת בקרב חיילים נעשית לדוגמא על ידי ארגון ICF – השלוחה הישראלית של ארגון הטפה נוצרי בינלאומי בשם 'אחווה נוצרית בינלאומית' שפועלת בתל-אביב ככנסיה משיחית. הפסטור סרגיי מז'וגה המפעיל את הכנסיה סבב בין החיילים המוצבים באתר והצטלם כיצד הוא מחלק להם ספרי תהילים בהוצאה מיסיונרית שמסלפים בהם פסוקים לפי התיאולוגיה הנוצרית.

לדברי מז'וגה בפאנלים מיסיונריים פנימיים: "הייתה לנו ההזדמנות להטיף את הבשורה ולהתפלל עבור חלקם (החיילים [שימירו את דתם])".

ביד לאחים רואים בחומרה את הפעילות המיסיונרית בקרב החיילים ואומרים: "כאילו לא די שישראל נלחמת בימים אלו על חייה, ואנשי כוחות הביטחון מוסרים את נפשם כדי להגן על עם ישראל, מנסים המיסיונרים לפגוע בנו מאחורי הקלעים ולהרוג את הנפש. מדובר במעשים נפשעים ומכוערים שבציבור הישראלי קיים קונצנזוס נרחב כנגדם. אנו רוצים לחיות כיהודים ואיננו חפצים שיטיפו לנו להמיר את דתנו בדרכי מרמה".

עוד אומרים בארגון "רשימת הארגונים שחשפנו היא רק חלק ממארג גדול בהרבה. פעילי יד לאחים הגיעו למקומות בהם חולקו חומרי ההטפה ואוספים אותם משם. אנו עומדים על המשמר כדי לנטר את הפעילות המיסיונרית גם להבא ומפצירים בציבור להיות עירני ולעדכן אותנו על היתקלות בפעילות מיסיונרית באמצעות מוקד החירום שלנו הפעיל 24 שעות ביממה במספר 9234*".

לחצו כאן למידע נוסף על סגולה לזיווג הגון או ברכה לפרנסה טובה!

צילום תמונות מתוך סרטון המיסיון

 

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל