ט"ו באב – הזדמנות לרווקים ורווקות

23/07/2023

ביום רביעי הבא, ט"ו באב (2.8) עליו נאמר "לא היו ימים טובים בישראל כחמישה עשר באב", יקיים יד לאחים מעמד מיוחד בעמוקה לתפילה לזיווגים עבור רווקים ורווקות. את המעמד שיערך על הציון של התנא יונתן בן עוזיאל בעמוקה, יפתח בקריאת מזמורי תהילים על ידי עשרה תלמידי חכמים ויוקדש כולו לתפילה ולהזכרת שמות מעוכבי השידוך, אשר שמותיהם יישלחו מבעוד מועד למוקד יד לאחים.

בנוסף יתקיים מעמד תפילה מיוחד בעיצומו של יום המסוגל ט"ו באב על מעוכבי השידוך ע"י הצדיק עמוד התפילה מרן הגרמ"ש אדלשטיין שליט"א על כל התורמים שיעבירו את השמות למוקד.

התפילה בט"ו באב נערכת גם השנה על רקע תופעת הרווקות המאוחרת שהפכה להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות במגזר, ובמשפחות רבות ישנם רווקים ורווקות המייחלים ומצפים להקים סוף סוף בית נאמן בישראל.

ביד לאחים מבקשים להדגיש כי במידת הצורך, תמשך התפילה בעמוקה על הרווקים והרווקות בל"נ מידי ערב ראש חודש, חודש חודש עד למציאת הזיווג.

מיד עם הפרסום על מעמד התפילה הצפוי, הוצף מוקד יד לאחים בפניות רבות מכל רחבי הארץ, למסירת שמות למעמד התפילה. מעניין לציין כי חלק מהפונים ביקשו לומר תודה וסיפרו בהתרגשות על עצמם, או על חברים ובני משפחה שמצאו את זיווגם לאחר ששמותיהם הוזכרו במעמד התפילה שנערכה בט"ו באב אשתקד.

ביד לאחים ציינו כי הדאגה והערבות ההדדית לכל יהודי, מלווה את פעילות ההכנה למעמד התפילה. ואומנם בקשות רבות של קרובים מכרים וידידים על יקיריהם זורמות כל העת למשרדי העמותה.
להעברת שמות רווקים/ות לחצו כאן או חייגו למוקד יד לאחים 9234*

לחצו כאן למידע נוסף על סגולה לזיווג הגון או סיוע לנזקקים.

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל