סיוע לנזקקים

ראשי > סיוע לנזקקים

סיוע לנזקקים

סיוע לנזקקים

סיוע לנזקקים

יש אנשים שנזקקים למילה טובה וחיוך, יש אנשים שנזקקים להקשבה, יש מי שנזקק לסיוע בהכוונה ועצה. ויש כאלו שפשוט מאוד נזקקים לקורת גג. כשהעולם מתערער והחיים מאבדים יציבות לחלוטין יש יד שנשלחת לעזרה. יד לאחים.

במקום שבו כל המוסדות הממשלתיים נעלמים ונאלמים, בזמן שבו המשפחה לא תומכת בכלל ואולי להיפך. אחרי מסע מפרך מעבדות לחירות, נזקקים לסיוע אמיתי. סיוע לנזקקים.

+ לחצו כאן עכשיו ותרמו לנזקקים + 

סיוע אמיתי לנזקקים אמיתיים

מספיק לקרוא את מכתבה של ענבל כדי להבין מה המשמעות של סיוע לנזקקים שמגיע בצורה מכובדת למי שנזקק לו לחלוטין. וכך היא כותבת:

"אנשים טובים באמצע הדרך, אנשים טובים מאד. אנשים טובים יודעים את הדרך ואיתם אפשר לצעוד…"
הגעתי לארגון יד לאחים מתוך מצוקה גדולה. הייתי במקום שבו הרגשתי שאני בדרך ללא מוצא. מצאתי בארגון בית. בית לכל דבר, משפחה אמיתית, אנשים טובים מאד, פשוטו כמשמעותו.
יום ג' שעבר הוזמנו אני וילדי לטיול אשר אורגן על ידי הארגון, הגענו נרגשים וחזרנו מרוגשים יותר. הילדים נהנינו ממתקני השעשועים ושיא הטיול מבחינתי היה הביקור בהר מירון, בקבר הצדיק רבי שמעון בר יוחאי.
מעבר להנאה בטיול נפלה בחלקי הזכות והכבוד להכיר חלק מהפעילים בארגון, אשר עד כה הכרתי רק בקול מאחורי שפורפרת הטלפון או בשמם.
חשוב לי לציין כי דאגו לאסוף אותנו מפתח הבית ולהחזיר אותנו עד לפתח חזרה, דאגו לנו לארוחות, חטיפים שתיה והכל בשפע.
ישר כח על המאמץ והעבודה שהושקעה בארגון הטיול, תודה שיש אנשים עם לב רחב, סבלנות אהבה והקשבה, אנשים שכל תכלית עשייתם היא אהבה אמיתית.

+ לחצו כאן עכשיו ותרמו לנזקקים + 

סיוע לנזקקים ללא הפסקה

או כפי שמעיד עו"ד משה מורגנשטרן מבני ברק:

"את אנשי יד לאחים אני פוגש באולמות בתי המשפט, בדיונים שנערכים בדלתיים סגורות, בהם נחרץ גורלם של ילדים יהודים רכים. עד לרגע שבו הופיעו בבתיהם השליחים האלמונים של יד לאחים, הילדים הללו, יהודים לכל דבר, לא ידעו דבר אודות יהדותם. אנשי יד לאחים לא מסתפקים בסיומו המוצלח של המאבק המשפטי, אלא משקיעים סכומי עתק בדירות מסתור בכל רחבי הארץ, במזון, בביגוד, בעזרה פסיכולוגית, על מנת שהילדים הללו יישארו בנים נאמנים לעם היהודי"

הזכות לתת סיוע לנזקקים

משפחות שבורות שחולצו מכפר עוינים או יהודים שניצלו מכתות ומסיון, מוצאים את עצמם ברגע שאחרי בלי שום משענת, אין באמת מי שידאג להם והם מכירים רק כתובת אחת. אותם מלאכים שהצילו אותם מהתופת הם גם אלו שדואגים להם אחר כך לקורת גג, לביגוד, למזון, לרווחה ולשיקום. פעילי יד לאחים רואים זאת לזכות להעניק סיוע לנזקקים. וזו גם ההזדמנות שלכם להיות שותפים בסיוע לנזקקים.

הצדקה הגבוהה ביותר עם סיוע לנזקקים

כדי שניתן יהיה להמשיך בסיוע לכל מי שנזקקים, בחילוץ נשים יהודיות וילדיהן, בשיקום שלהם ובשילובם חזרה בחיים, אנו זקוקים לעזרתכם. חשוב לדעת כי במצוות הצדקה ביהדות, מצוות פדיון שבויים היא ברמה הגבוהה ביותר!

+ לחצו כאן עכשיו ותרמו לנזקקים + 


שאלות על סיוע לנזקקים

בוודאי! ביד לאחים הסיוע לכל סוגי הנזקקים הוא לא נפסק לרגע!

בוודאי שאפשר לתרום מכספי מעשרות ליד לאחים! וזה אפילו זכות גדולה לעשות זאת.

מעוניינים בסגולה לפרנסה או לתת תרומה לנזקקים? פנו אלינו עכשיו!

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את מס' הטלפון שלכם

למעבר מהיר לתרומה יש למלא כאן את כתובת המייל