הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

ארה"ב: משיחי צלה את בתו במיקרוגל "בגלל השטן"
21/05/2007

נכנס בו השטן: תושבת טקסס סיפקה אתמול (יום א') הסבר מקורי לסיבה שהובילה את בעלה לשרוף את בתם התינוקת במיקרוגל. אווה מרי מולדין, בת ה-20, אמרה בראיון לתחנת טלוויזיה בעיר יוסטון כי בעלה, ג'ושוע, ביצע את המעשה כיוון ש"השטן רצה למנוע ממנו מלהפוך למטיף דת".

 

"השטן ראה בבעלי כאיום", אמרה אווה והכחישה את טענת בעלה, בן ה-19, כי ביצע את המעשה כתוצאה מלחץ נפשי. "ג'ושוע לעולם לא היה פוגע בה. הוא אוהב אותה", אמרה אווה שהוסיפה כי ברצונה להתאחד עם בתה מוקדם ככל האפשר. אך לרשויות להגנת הילד במדינת טקסס יש תוכניות אחרות, והן כבר החלו בהליכים להוצאת התינוקת, בת החודשיים, מידי הוריה. 

 

"בעלי אינו מפלצת כפי שאנשים חושבים. השטן ניצל את חולשותיו. ג'ושוע הוא אדם נפלא. כשהילדה בוכה - הוא זה שמרגיע אותה, כשהיא חולה - הוא זה שלוקח אותה לרופא", גוננה אווה על בעלה. היא אף סיפרה שפתחה דף באינטרנט הקורא לאנשים לסייע לה בהגנה על ג'ושוע.

 

ג'ושוע מולדין נאשם כי "צלה" את בתו לפני כעשרה ימים במשך 10 עד 20 שניות במיקרוגל במלון דרכים בעיירה גלווסטון. התינוקת, אנה מרי, אושפזה בבית חולים כשהיא סובלת מכוויות חמורות בצד השמאלי של פניה ובידה השמאלית. נגד מולדין כבר הוגש כתב אישום ואם יורשע הוא צפוי לעונש הנע בין חמש ל-99 שנות מאסר.

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100