הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

עדכון: התגלתה גופת האשה שנחטפה בידי בעלה
ליד תחנת דלק באזור אשדוד התגלתה הבוקר גופת אישה. במשטרה אומרים כי מדובר בולנטינה דומבייב מלוד. בעלה במעצר, אך מכחיש שרצח אותה
11/07/2007
צילום: Falaschini


גופת אישה נמצאה הבוקר (ד') סמוך לצומת עד הלום, מול תחנת דלק באזור אשדוד. במשטרה אומרים כי מדובר בגופתה של ולנטינה דומבייב, בת 24 מלוד, שנחטפה בסוף השבוע על ידי בעלה, עיאד שאמי, העצור כחשוד בפרשה. ההערכה היא שהאישה נרצחה בחניקה. לכתבה הקודמת בנידון לחצו כאן)

כזכור, ביום שישי התקבל דיווח במשטרת קריית גת על כך שעיאד שאמי חטף את אשתו וחברתה. החברה הצליחה להימלט ומאז נעלמה דומבייב. מאז יום שבת שוטרי משטרת מרחב אילון סרקו את אזור אשדוד, שם על פי החשד רצח דומבייב את אשתו והשליך את גופתה.

בשעות הבוקר נתגלתה סמוך לכביש 4 גופת אישה על ידי השוטרים המחפשים וכעת כוחות גדולים של משטרה ומעבדת זיהוי פלילי ניידת זומנו למקום, כדי לבדוק את הגופה ולאסוף ראיות בזירה.

במשטרה הביעו השבוע חשש גובר והולך לחייה של האישה שנחטפה, ואף התגבשה הערכה כי שאמי רצח את דומבייב והעלים את גופתה. חוקרי המשטרה אמרו כי שאמי הודה שחטף את אשתו, אך טען כי זו הצליחה להימלט ואינו יודע מה עלה בגורלה.

מהחקירה עולה כי לפני כשבועיים נפרדו בני הזוג. הבעל דרש חזקה על בנם בן הארבע וחצי ובעקבות כך התפתחה מריבה בין השניים. לאחר שנעלמה דומבייב, המתינו שוטרי מרחב איילון סמוך לבית המשפחה בלוד וכאשר אתמול הגיע שאמי על מנת לקחת את הילד, עצרו אותו השוטרים. על פי אחת ההערכות, תכנן הבעל להמשיך עם הילד לשטחי הרשות הפלסטינית.

לכתבה המקורית לחצו כאן

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100