הפעל עצור
  • 1
  • 2
  • 3

מן הברית החדשה לברית המילה
16/04/2008
הרב אלכס ארטובסקי עם הנימול


פעילי המחלקה למאבק במיסיון של יד לאחים, אשר אינם יודעים מנוחה, ראו השבוע כיצד בפעילות קטנה ניתן להחזיר אנשים לצור מחצבתם.

 

ביום חג הפורים האחרון, כאשר נתקבל מידע על פעילות במרכז כת עדי ה' בתל אביב, יצאו לשטח מספר פעילים בראשות מאיר כהן מבכירי המחלקה למאבק במיסיון.

 

בפתח מרכז הכת פגשו הפעילים את איגור (שם בדוי) החבר בכת מזה כשנה. איגור הקשיב לדבריהם וניסה להתווכח עמם. כאשר ראה את ידיעתם הרבה והופתע מן ההוכחות שהוצגו בפניו על דרכו, ביקש איגור להיפגש עם אנשי יד לאחים לשיחה נוספת. בשיחה שהתקיימה עם הרב אלכס ארטובסקי, התוודע איגור לשקר הגדול הטמון באמונות הכת והחל לחזור למורשת היהודית בה נולד.

 

אמש בגיל 39 נכנס איגור בבריתו של אברהם אבינו על ידי ארגון "ברית יוסף יצחק" בירושלים. איגור הביע את שמחתו הרבה כאשר שמע מן הרבנים שהשתתפו בבריתו על סמליותו של התאריך המיוחד בו נימול, שכן בדיוק בו ביום מל יהושע בן נון את בני ישראל עם כניסתם לארץ הקודש.

 

 

מיד לאחר הברית, התקיימה סעודת מצווה בבית יד לאחים ירושלים, שם דיברו הפעילים על ההוכחה שבחשיבות הפעילות והביעו את תודתם לבורא העולם על שפקח את עיניו של איגור לבל ימשיך ליפול בכת המסוכנת בה היה חבר.

 

הדפסשלח לחבר

לכל המבזקים

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד
יד לאחים – לא מוותרים על אף יהודי - טל: 03-6154100